Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

Kaader 2009

Iga-aastane Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi noorte korraldatav filmifestival Kaader annab võimaluse kõigil õppivatel noortel näidata oma tehtud filme, huvilistel neid vaatama tulla ja osaleda töötubades, mis on igal aastal erinevad.

Lisatud: 24 videot, Toimub: 25. oktoober 2009 - 31. detsember 2009

Kooreoke lauluvõistlus

Haara kaamera või istu webcami ette ja salvesta üks vinge koorejäätise laul. Kooreoke laulukonkurss kestab 26. augustini 2009. Selle aja jooksul on võimalik oma lauluvideot üles laadida ja teistele lauljatele hinnanguid anda.

Konkurss lõppenud

Lisatud: 159 videot, Toimub: 14. juuli 2009 - 26. august 2009

Kingi muuseumile päev oma elust!

Eesti Rahva Muuseum tähistab 14. aprillil oma 100. sünnipäeva. Sellel tähtpäeval kutsume teid videos jagama Eesti Rahva Muuseumiga ühte päeva oma elust. Kuidas möödus teie elus 14. aprill 2009. aastal? Millised olid teie selle päeva tööd ja toimetamised, mõtted ja elamused? Kas see päev läks teil korda? Kas see oli tavaline või ebatavaline päev? Jäädvusta päeva ülevaadet või kõige olulisemaid detaile päevast ning laadi videod Torusse ja fotod Nagisse. Videod ja fotod lähevad kõik Eesti Rahva Muuseumi varasalvedesse. Tegu pole seega päris konkursiga, vaid kogumiga Eesti inimeste ühe päeva piltjäädvustustest.

Konkurss lõppenud

Lisatud: 5 videot, Toimub: 14. aprill 2009 - 1. juuni 2009

II Overalli Veebifilmide Festival

Kutsume üles andekaid ja loomingulisi inimesi osalema II Overalli Veebifilmide Festivalil! Kõik on väga lihtne – lae üles oma veebifilm enne 15. veebruari ja võistled Parima Veebifilmi tiitlile. Veebruari lõpus selgitame välja 10 parimat filmi, millest parim auhinnatakse suurepärase HD videokaameraga Canon HV30.

Konkurss lõppenud

Lisatud: 76 videot, Toimub: 18. november 2008 - 15. veebruar 2009

Kaader 2008

Iga-aastane Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi noorte korraldatav filmifestival Kaader annab võimaluse kõigil õppivatel noortel näidata oma tehtud filme, huvilistel neid vaatama tulla ja osaleda töötubades, mis on igal aastal erinevad. Kaadril on alati kopsakas auhinnafond. Premeeritud sai ka Toru kasutajate lemmikfilm.
Konkurss on lõppenud

Lisatud: 16 videot, Toimub: 23. oktoober 2008 - 30. november 2008

Tule Elioni laulutäheks!


Koostöös Elioniga toob TV3 teleekraanidele maailmas ülipopulaarse võistlussaate "Laulud tähtedega". Seoses konkurssi lõppemisega ei ole võimalik enam videoid üles laadida.

Täname kõiki, kes konkursil osalesid ja tublidele laulutähtedele hääli andsid!

Lisatud: 171 videot, Toimub: 3. oktoober 2008 - 17. november 2008

Jumpstyle 2008

Jumpstyle on uus elektroonilise muusika ja tantsustiil, mis arenes välja hardstyle ja veel mõningate tantsumuusika stiilide mõjul. Seoses sellega, et ka Eestis on Jumpstyle nii pidudel, kui mujal järjest enam levimas otsustas tre.ee koostöös partneritega välja kuulutada Eesti esimese Jumpstyle võistluse! Kutsume üles kõiki kel olemas digikaamera või kaameraga mobiiltelefon - filmige oma Jumpstyle tantsu ja pange video Torusse konkursile !

Lisatud: 30 videot, Toimub: 8. jaanuar 2008 - 6. veebruar 2008

Overalli Veebifilmide Festival 2008


Vaadake üle oma olemasolevad filmid või hakake kiiresti valmistuma uute ja lahedate hetkede jäädvustamiseks, sest käimas on Overalli Veebifilmide Festival. Kutsuge kampa ka sõbrad ning siis ei muud, kui - laadige üles!
Pole tähtis, kas võte on tehtud videokaamera või mobiiltelefoniga, pole ka vahet kas tegelasteks on inimesed, loodus või miski muu. Loeb ainult see, et õige hetk oleks tabatud ja hea idee ning loov teostus jäädvustatud. Vaata ka konkursi minisaiti film.overall.ee.

Lisatud: 110 videot, Toimub: 21. november 2007 - 21. jaanuar 2008

Kaader 2007

Kaader on iga-aastane Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis toimuv noorte filmifestival. Sellel aastal toimus see 26.-27. oktoobril. Siin on nähtavad konkursil osalenud filmid. Vaata ja hinda, kes on sinu arvates parim !

Lisatud: 16 videot, Toimub: 1. oktoober 2007 - 2. detsember 2007

Koolifilm 2007

Koolifilm 2007 on suur üleriigiline koolifilmide konkurss. Osalevad filmid igast žanrist ja igas tehnikas, nii komöödia-, draama-, ulme-, tragöödia- jne kui ka segatud tehnikas. Arvestatavad filmi pikkused on 1 kuni 30 minutit. Erineva pikkusega filmid võistlevad eri kategooriates. Algklassid, põhikool ja keskkool võistlevad eraldi kategooriates. Siin oleva filmivaliku tegi enam kui 100 filmi seast eel-zhürii koosseisus Gerda Kordemets, Marianne Kõrver ja Ermo Säks. Eel-valiku läbinud filmid võistlevad 9. ja 10. novembril kinos "Sõprus" Festivali finaalis Koolifilm 2007 Grand-Prix auhindadele.

Lisatud: 46 videot, Toimub: 1. oktoober 2007 - 12. detsember 2007