Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Sulgeme teenused 1. oktoobril !

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

Jätkamiseks kliki siia või tee reload (F5)
NB! Sulgeme oma teenused 1. oktoobril 2020! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

Jumpstyle 2008


Seoses sellega, et ka Eestis on Jumpstyle nii pidudel, kui mujal järjest enam levimas otsustas tre.ee koostöös partneritega välja kuulutada Eesti esimese Jumpstyle videote võistluse! Kutsume üles kõiki kel olemas digikaamera või kaameraga mobiiltelefon! Võtke kaasa mõni sõber või sõbranna ning harjutage Jumpstyle tantsu. Ning kui liigutused teil juba selgemad on, siis võtke kaamera ja filmige seda. Videoklipi pikkus võiks olla 30 sek kuni kuni 3 minutit ning tantsijad võib ühes videos olla kuni 1 kuni 4. Võistlusel võivad oma videoklippidega osaleda võivad kõik; poisid, tüdrukud, naised, mehed olenemata vanusest!

Video tuleb üles laadida Toru.ee veebi konkursikeskkonda - registreeru ja lae oma video üles! Kui pole digikaamerat, siis on võimalik ka nii, et kui satute enne 30.01 mõnele tre.ee peole, siis filmitakse teie jumpimine meie operaatori poolt. Videoid Jumpstylest ootame Torusse hiljemalt 30. jaanuariks. Kindlasti aitab teie video edule kaasa ka see, kui valite jumpimiseks mõne erilise või naljaka koha. Tegime teile ka ühe näidisvideo, kus jumpitakse Tallinnas kaubanduskeskuses.

JUMPI – FILMI – LÕBUTSE - VÕIDA – PIDUTSE + au ja kuulsus :)

Lisatud: 30 videot, Toimub: 7. jaanuar 2008 - 5. veebruar 2008

«eelmised12järgmised»