Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

Kingi muuseumile päev oma elust!

Eesti Rahva Muuseum tähistab 14. aprillil oma 100. sünnipäeva. Sellel tähtpäeval kutsume teid videos ja fotodes jagama Eesti Rahva Muuseumiga ühte päeva oma elust. Kuidas möödus teie elus 14. aprill 2009. aastal? Millised olid teie selle päeva tööd ja toimetamised, mõtted ja elamused? Kas see päev läks teil korda? Kas see oli tavaline või ebatavaline päev? Jäädvusta päeva ülevaadet või kõige olulisemaid detaile päevast ning laadi videod Torusse ja fotod Nagisse. Videod ja fotod lähevad kõik Eesti Rahva Muuseumi varasalvedesse. Tegu pole seega päris konkursiga, vaid kogumiga Eesti inimeste ühe päeva piltjäädvustustest.

Eesti Rahva Muuseum on ellu kutsutud sada aastat tagasi selleks, et meil oleks üks koht, kus on hoiul Eesti kultuurivara: esemed, tekstid, fotod ja filmid. Kõik need aitavad kirjeldada ja mäletada Eestimaal elavaid ja elanud inimesi, nende igapäevast elu ja pidupäevi. Nüüd saad ka sina oma fotod, filmid ja lood siitsamast Torust ja Nagist muuseumile saata.

Aktsiooni täpsema kirjelduse leiad "Tingimused ja osalemine" lehelt.

Lisatud: 5 videot, Toimub: 14. aprill 2009 - 1. juuni 2009