Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

Kingi muuseumile päev oma elust!

Kingi muuseumile päev oma elust!


Üleskutse jäädvustada end Eesti Rahva Muuseumi 100. juubelipäeval

Tingimused ERM lehel
Näidislood ERM lehel
Auhinnad ERM lehel

Eesti Rahva Muuseum tähistab 14. aprillil oma 100. sünnipäeva. Sellel tähtpäeval kutsume teid jagama Eesti Rahva Muuseumiga ühte päeva oma elust. Kuidas möödus teie elus 14. aprill 2009. aastal? Millised olid teie selle päeva tööd ja toimetamised, mõtted ja elamused? Kas see päev läks teil korda? Kas see oli tavaline või ebatavaline päev?

Eesti Rahva Muuseum on ellu kutsutud sada aastat tagasi selleks, et meil oleks üks koht, kus on hoiul Eesti kultuurivara: esemed, tekstid, fotod ja filmid. Kõik need aitavad kirjeldada ja mäletada Eestimaal elavaid ja elanud inimesi, nende igapäevast elu ja pidupäevi.

Oma päeva jäädvustamisest võite meile alates 15. aprillist kuni 1. juunini saata nii lugusid, fotosid, kollaaže kui ka filme. Kirjeldus võib sisaldada kogu päeva ülevaadet või kõige olulisemaid detaile päevast. Mida põhjalikum ja emotsionaalsem on kirjeldus, seda väärtuslikum on materjal muuseumi jaoks. Võite teha sissekandeid ERMi Orkuti ja Facebooki kommuuni, Nagisse, Torusse, Eesti Hetkede portaali jm. Teie lood leiavad koha järgmisteks sajanditeks ERMi arhiivis ning valitud lood uus hoones püsinäitusel. Soovi korral võite muuseumisse tuua ka selle päevaga seotud esemeid või muid materjale, mis päeva iseloomustavad.

15. aprillil kutsume teid muuseumisse, et tähistada koos teiega muuseumi 100. juubelit. Avatud on mälukeskus, kus teie päeva kirjeldusi vastu võetakse. Toimuvad kontserdid, ekskursioonid, loengud ja esitlused, avatud on kõik muuseumihooned ja eelregistreerimisel on võimalus tutvuda kogude ja hoidlatega.

Torus on osalemiseks mitu varianti:
1. Laadige oma fotod Torusse siin olevasse konkursikeskkonda.
2. Pange videod(d) oma Toru kontole ja teavitage sellest ERM'i osavõtuankeedi kaudu.

Materjalid mis muuseumisse jõuavad on avalikud ning kõigile kättesaadavad. Käesolevaga loovutate siia videosid üles laadides Eesti Rahva Muuseumile üleslaetavate materjalide varalised õigused, lubate neid arhiveerida digitaalselt ja paberil Eesti Rahva Muuseumis ning kasutada muuseumi põhikirjaliste eesmärkide täitmiseks. Samuti annate Eesti Rahva Muuseumile õiguse viidata teie isikuandmetele ning ees- ja perekonnanimele.

Lisainfo: ERMi peaarhivaar Tiina Tael, tiina.tael@erm.ee, 7350 420

Lisatud: 5 videot, Toimub: 14. aprill 2009 - 1. juuni 2009