Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Sulgeme teenused 1. oktoobril !

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

Jätkamiseks kliki siia või tee reload (F5)
NB! Sulgeme oma teenused 1. oktoobril 2020! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

Kooreoke lauluvõistlus


Millised on auhinnad?

I koht – 9 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.
II koht – 6 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.
III koht – 3 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.

Publiku Lemmik, kõrgeima keskmise publiku hinde saanud võistluslaulul – 3 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.

Nädala Võitjad:

Nädala Võitja 29.07. kuni 05.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.
Nädala Võitja 06.08. kuni 12.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.
Nädala Võitja 13.08. kuni 19.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.
Nädala Võitja 20.08. kuni 26.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.

Ühes kastis on vähemalt 15 impulssjäätist.

Võitjatel ei ole võimalik valida väljaantavate preemiate tootjat või marki. Väljastatud auhinnajäätist ümber ei vahetata ning jäätise asemel võitu rahas või muudes esemetes välja ei anta.

Alla 14-aastased võitjad saavad preemia kätte ainult oma vanema või seadusliku hooldaja juuresolekul.

Lisatud: 159 videot, Toimub: 13. juuli 2009 - 25. august 2009