Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

Kooreoke lauluvõistlus


Millal konkurss toimub?

Kooreoke laulukonkurss algab 29. juulil ja kestab 26. augustini 2009. Selle aja jooksul on võimalik oma lauluvideot üles laadida ja teistele lauljatele hinnanguid anda.

Kes ja millal võitjad valib?

I-III koha võitjad otsustab žürii, video vaatajate hinnangute alusel antakse välja publiku lemmiku ja iganädalased vahepreemiad.
I – III koha võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 2. septembril 2009. Võitjate nimed avaldatakse ka www.koorejaatis.com veebilehel, samuti võetakse nendega ühendust ja lepitakse kokku auhindade kättesaamine hiljemalt 02.09.2009.

Zhürii koosseisu kuuluvad Sirje Potisepp Eesti Toiduainetööstuste Liidust, meisterkokk Roman Zastserinski ja muusik Marvi Vallaste.

Publiku Lemmiku ja Nädala Võitja valivad videote vaatajad ja hindajad veebilehel www.koorejaatis.com lauludele hindeid jagades.

Publiku Lemmik kuulutatakse välja hiljemalt 02. septembril 2009. Võitja nimi avaldatakse ka www.koorejaatis.com veebilehel, samuti võetakse temaga ühendust ja lepitakse kokku auhindade kättesaamine hiljemalt 02.09.2009.

Nädala Võitjad kuulutatakse välja järgmiselt:
Nädala võitja 29.07. kuni 05.08. – võitja nimi avaldatakse www.koorejaatis.com veebilehel, samuti võetakse temaga ühendust ja lepitakse kokku auhindade kättesaamine hiljemalt 10.08.2009.
Nädala võitja 06.08. kuni 12.08. – võitja nimi avaldatakse www.koorejaatis.com veebilehel, samuti võetakse temaga ühendust ja lepitakse kokku auhindade kättesaamine hiljemalt 17.08.2009.
Nädala võitja 13.08. kuni 19.08. – võitja nimi avaldatakse www.koorejaatis.com veebilehel, samuti võetakse temaga ühendust ja lepitakse kokku auhindade kättesaamine hiljemalt 24.08.2009.
Nädala võitja 20.08. kuni 26.08. – võitja nimi avaldatakse www.koorejaatis.com veebilehel, samuti võetakse temaga ühendust ja lepitakse kokku auhindade kättesaamine hiljemalt 31.08.2009.

Millised on auhinnad?

I koht – 9 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.
II koht – 6 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.
III koht – 3 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.

Publiku Lemmik, kõrgeima keskmise publiku hinde saanud võistluslaulul – 3 kasti koorejäätist, mille võitja saab kätte vastavalt oma soovile kas koheselt või kahes jaos eelnevalt kokku lepitud ajal kuni 2009. aasta septembrikuu lõpuni.

Nädala Võitjad:

Nädala Võitja 29.07. kuni 05.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.
Nädala Võitja 06.08. kuni 12.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.
Nädala Võitja 13.08. kuni 19.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.
Nädala Võitja 20.08. kuni 26.08. – kast koorejäätist, mis toimetatakse võitjani esimesel võimalusel eelnevalt kokkulepitud ajal.

Ühes kastis on vähemalt 15 impulssjäätist.

Võitjatel ei ole võimalik valida väljaantavate preemiate tootjat või marki. Väljastatud auhinnajäätist ümber ei vahetata ning jäätise asemel võitu rahas või muudes esemetes välja ei anta.

Alla 14-aastased võitjad saavad preemia kätte ainult oma vanema või seadusliku hooldaja juuresolekul.

Mida peab loo esitamisel meeles pidama?

Videosalvestise esitamisega konkursile annab osaleja korraldajale õiguse salvestisi kampaania raames ka teistes kanalites kasutada, seda ilma esemeliste või rahaliste hüvitisteta.
Laulda võib nii etteantud Kooreoke sõnade ja viisiga, aga võib luua ka täiesti oma laulu.
Osaleda võib ka mitme looga.
Laulda võib nii üksi kui mitmekesi.
Filmida võib ükskõik, millise salvestajaga – veebikaameraga, videokaameraga, digifotoaparaadiga, mobiiltelefoniga.
Juhend, kuidas video konkursile saata, leiad www.kooreoke.com/juhend
Konkursil võivad osaleda igas vanuses Kooreoke lauljad
Laulu tekst ja video ei tohi sisaldada ebasobivaid väljendeid/tegevusi ega õhutada vaenu.
Lehekülje adminisitraatoril on õigus sobimatu sisuga videod leheküljelt eemaldada.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele avaliku meedia vahendusel.

Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

Küsimuste või pretensioonide tekkimisel võtke ühendust Eesti Toiduainetööstuse Liiduga aadressil Saku 15, Tallinn või telefonil 648 4978.

Lisatud: 159 videot, Toimub: 14. juuli 2009 - 26. august 2009