Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga

KKK ja abi


Mis on Toru?


Toru (toru.ee) on igaühele suunatud videoteenus, kuhu saad lisada oma videoklippe ja mobiilvideosid. Lubatud on vaid sinu enda autorlusega, üldjuhul seega Eestis või Eesti autorite poolt filmitud videote ülespanek. Toru loojaks on Nagi OÜ, fotosaitide Nagi ja Fotoalbum.ee haldaja.


Nagi ja Fotoalbum.ee kasutajanime omanikele


Kui sul on juba Nagi või Fotoalbum.ee kasutajanimi, siis uuesti registreeruda pole vaja - saad koheselt oma kasutajanimega Torusse sisse logida ja Toru kasutama hakata. Samamoodi, tehes endale Toru kasutajanime, saad sellega sisse logida ka Nagi ja Fotoalbum.ee teenustesse.


Mida Toru ei ole?


Toru ei ole koht välismaiste ega võõraste autorite videoklippide üleslaadimiseks - kõik sellised teosed lähevad kustutamisele. Palun pane seega üles vaid sinu enda loodud teoseid - autoriõigused on meile tähtsad ning piraatlusega me ei tegele.


Kui pikki või mahukaid videosid saan lisada?


Lubatud on maksimaalselt 60 min pikkuste ja 1 GB suuruste videote ülespanek.


Mis failiformaate Toru toetab?


Failiformaatidest on lubatud avi, 3gp, wmv, mpeg, mpg, mov, mkv ja ogm. Video- ja audio koodekeid on lubatud aga pikk nimekiri, seega tuleb eelkõige proovida, kas sinu video üles läheb. Kui esineb probleeme mõne videotüübiga, palun sellest meile koheselt teada anda video@toru.ee, lisades oma Toru kasutajanime ja video üleslaadimise katse kellaaja, samuti vea kirjelduse.


Kas ka asutused ja organisatsioonid võivad oma videosid üles panna?


Jah, kuid konto tuleb registreerida ettevõtte nimele ning vastaval isikul peab olema ettevõttest või organisatsioonist autori antud õigus video ülespanekuks. Kontaktisiku nime veebis ei näidata, see on vaid meile teadmiseks.


Mida tähendavad privaatne ja avalik video?


Privaatne tähendab, et video on avalikult nähtav vaid sulle ning selle sõprade-tuttavatega jagamiseks pead neile vastava lingi saatma. Privaatseid videosid ei kuvata toppides, parimate, hinnatuimate, uute jms videote lehtedel ega otsingutulemustes. Avalikud videod on leitavad ka otsitulemustes ning neid näidatakse kõigis videote nimistutes.


Milline on Toru videote resolutsioon?


Kõik videod konverteeritakse 480 piksli laiuseks Flash-videoks. Originaalvideosid Toru alles ei hoia.


Kuidas saata video link sõbrale?


Lihtsaim võimalus on kasutada detailvaates nuppu "Kutsu vaatama".


Kas Toru videosid saab ka enda lehele üles panna? Kuidas?


Koodi video oma veebilehele või blogisse linkimiseks leiad detailvaates nupu "Lisa veebilehele" alt. Võid ise valida, kas kasutada Javascriptiga koodi või HTML koodi, proovi, kumb meeldib. Tehnilise selgitusena on Javascript variandi eeliseks see, et Internet Explorer brauseriga on videoplayeri Flash sinu lehel kohe aktiivne. Samas Javascriptiga koodi variant nõuab, et vaatajal oleks Javascript lubatud.


Mulle ei tule registreerumise kinnituskirja?


Kui sinuni ei jõua hiljemalt 1 päeva jooksul Toru registreerumise kinnituskiri, on tegu sinupoolse mailiserveri veaga. Paljud tasuta e-maili teenuse pakkujad (Hotmail, Mail.ee, Hot.ee jt) kaotavad osad registreerumiskirjad lihtsalt ära, teised jälle paigutavad need Rämpsposti või Junk Mail kausta. Soovitame sel juhul proovida mõnda teist mailiteenust meie süsteemi registreerumiseks või anda sellest meile e-postiga teada.


Kuidas saan Toru tegijatega ühendust?


Meile saad kirjutada video@toru.ee.