Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. oktoobril 2020! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasid salasõna?   Sisene ID kaardiga
  

Kuidas on toimund minu areng ratsutamises

Lisas: Alondrafavoriit 23. märts 2010
Statistika: vaatamisi 4124, lemmikuks 0 kasutajal
Teemad: Loomad, jäneda koduvideod, hobused hobune, ratsutamine

Siin võrtleme kuidas on toimund minu areng ratsutamises 10 aasta jooksul kui olen käinud Jänedal aastas 4 korda trennis ja laagris.

kiisuplikamiisu Minu meelest on tema areng niigi väga hästi läinud. Video all on samuti ilusti kirjas, et ta käib väga harva ratsutamas. Ta oleks poole parem, kui tal oleks võimalik käja iga päev ratsutamas nagu teistel aga kahjuks pole võimalik, kuna meie Harjumaa Kose kandis pole mitte ühtki normaalsed ratsutamise kohta.
Tema arengus on muutunud see, et põlved on ilusti kinni, käsi hoiab ilusti hobuse turjapeal, selg on sirge. Toksimise kohapealt ütlen, et kui hobune jookseb traavi, siis ju jalad ise toksivad.

NB: Kas te olete näinud inimest, kes nii hästi sõidab, ilma vigadeta? Sellist inimest pole olemas, sest isegi prohvitel ratsutajadel on vigu sees. Nagu nii te ise ratsutate poole halvemini, kui tema.
30. aprill 2010

Alondrafavoriit Ma ütleks nii et enne leitaks vigu teistes, kui endas ja see on fakt.Mina olen kindlasti edasi arenenud see on kindel, kuid mitte nii hästi loomulikuld, kui need kes iga päev trennis käivad.Aga ma arvan et kui on ka teisi, peale minu kes saavad nii ratsutamas käia kui mina, siis kindel on see et ega neilgi parem pole, kui mul ma tahaks ju kintlasti käia iga päev trennis aga ei saa, pole võimalik ehk leiate selle koha, tulen hea meeleka ja siis käiks iga päev trennis ja muidugi siis hakavad ka need teised vead mul paranema mis mul on. (PALUN LEITKE SEEKOHT, KUS RATSUTATA LÄHEMAL JA MA TULEN. AGA ÄRGE HAKAKE SIIN RÄÄKIMA MIS MUL VIGA JA MIS MITTE). 30. aprill 2010

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud.